Dviračių orientacinės varžybos Panevėžyje "Susitikime penktadienį"
Header

Apie varžybas

Dviračių orientacinės varžybos „Susitikime penktadienį“ yra vienas iš daugelio renginių, vykstančių panevėžiečių ir miesto svečių pamėgto vasaros projekto „Susitikime penktadienį“ metu. Tai didžiausias vasaros projektas Panevėžyje, 2015 m. vykstantis jau šeštą kartą. Penktadieniais įvairūs renginiai, iniciatyvos, pasirodymai ir kitos veiklos džiugina visus, užsukusius į Panevėžio centrinę dalį – Laisvės aikštę.

Dviračių orientacinės varžybos pirmą kartą surengtos 2012 metais. Vyko 4 etapai, kuriuose iš viso sudalyvavo apie 50 dalyvių. 2013 metais vyko iš viso net 7 (!) etapai, kurių metu buvo skaičiuojami taškai, o sezono nugalėtojo laukė prizai. Šios varžybos jau tapo tradicinėmis bei laukiamomis, tad yra rengiamos kiekvieną vasarą. Dviračių orientacinės varžybos rengiamos kartu su Panevėžio bendruomenių rūmų iniciatyva ir pagalba.

Šios varžybos yra pramoginis, kultūrinis renginys, kurio metu dalyviams suteikiama galimybė įdomiai ir linksmai praleisti laiką su draugais, išbandyti savo jėgas ir tuo pačiu pajudinti nuo mokslų ir darbų sustingusius kaulus. Varžybų metu greitis nėra vienintelis pergalės faktorius – svarbu teisingai atlikti užduotis bei nepažeisti KET taisyklių, todėl nugalėti galimybių turi kiekvienas. Visiems dalyviams prieš varžybas išaiškinamos trasos ir taisyklės, todėl kviečiami sudalyvauti visi – tiek orientavimosi sporto entuziastai, tiek pradedantieji ir VISI norintys penktadienį praleisti netradiciškai. Nors varžybos ir orientacinės, tačiau tikrai nereikia ypatingų orientavimosi įgūdžių – renginys skirtas visiems, net ir nelabai besigaudantiems žemėlapiuose!

Varžybų organizatorius: Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“
Varžybų partneris: Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai
Varžybų rėmėjai: Panevėžio miesto savivaldybė

Į viršųĮ viršų